CONBERG to renomowana marka, która zdobywa coraz szersze zaufanie klientów. Naszym głównym celem jest satysfakcja naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że wartością naszej firmy jest nasz wykwalifikowany personel, który dąży do zapewnienia najwyższej jakości usług.

Nasz sukces opiera się przede wszystkim na wieloletnim doświadczeniu, zdobytymł w dużych projektach, zarówno w Europie, jak i Azji. Jak również licznych międzynarodowych szkoleń, praktycznego doświadczenia oraz szerokiej wiedzy z obszarów inżynierii, utrzymania ruchu oraz optymalizacji kosztów związanych z zużyciem energii elektrycznej, gazu i sprężonego powietrza.

Dzięki naszemu ogromnemu potencjałowi Know-How, zatrudnianiu wykwalifikowanej kadry pracowniczej oraz partnerstwom biznesowym, firma CONBERG zdobywa coraz silniejszą pozycję w kompleksowej realizacji inwestycji. Obejmuje to wszystkie etapy, począwszy od projektowania i kosztorysowania, przez harmonogramowanie, realizację, nadzór, aż do finalnego rozruchu i rozliczenia.