UTRZYMANIE RUCHU PARKU MASZYNOWEGO


CONBERG to nie tylko linie technologiczne oraz kompleksowa realizacja inwestycji. W swojej ofercie posiadamy jednostkę dedykowaną do świadczenia usług z zakresu Utrzymania Ruchu Parku Maszyn. 
Dzięki wykwalifikowanym specjalistom świadczymy usługi na zasadach outsourcingu w dużych Zakładach Przemysłowych w Nowym Sączu, Małopolsce oraz w Zakładach Produkcyjnych na terenie Polski.

W ofercie GRUPY CONBERG znajdziecie szeroki wachlarz usług z zakresu Utrzymania Ruchu Parku Maszynowego. Specjalna jednostka dedykowana dla usług outsourcingowych to wykwalifikowani mechanicy, elektrycy, automatycy, serwisanci z uprawnieniami F-GAZ, automatycy, a także inżynierowie z doświadczeniem w optymalizacji kosztów zużycia energii w procesach produckji.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi związane z utrzymaniem parku maszyn.

  • W swojej ekipie posiadamy mechaników, elektryków, automatyków, serwisantów klimatyzacji oraz konserwatorów urządzeń dźwignicowych
  • Zapewniamy szybkie i profesjonalne wykonanie remontów urządzeń przemysłowych.
  • Posiadamy profesjonalną bazę remontową oraz pełne wyposażenie w tym maszyny CNC – obrabiarki, giętarki, plazmę, walcarki, tokarki ponadto urządzenia spawalnicze dostosowane do różnych technologii spawania
  • Posiadamy doświadczoną kadrę liczącą ponad 60 pracowników z niezbędnymi uprawnieniami.
  • Gwarantujemy maksymalną efektywność maszyn i urządzeń.
  • Przyczyniamy się do zwiększenia stabilności procesów produkcyjnych, a także wydłużenia okresu eksploatacji i obniżenia kosztów utrzymania maszyn i urządzeń.
  • Dzięki pracy naszych przedstawicieli jesteśmy w stanie w krótkim czasie zabezpieczyć każde Państwa zlecenie, począwszy od uzupełnienia kadry utrzymania ruchu w Państwa firmie, przez pełny outsourcing.
  • Dzięki nam nasi klienci mają kontrolę nad kosztami operacyjnymi, zwiększają niezawodność maszyn poprzez dokładne i sumienne wykonywanie prac prewencyjnych.

 

ZAPRASZAMY DO NASZEJ STRONY NA FB

 

 

Porozmawiajmy
Skorzystaj z naszego doświadczenia.
Z przyjemnością porozmawiamy i doradzimy odpowiednie rozwiązania.


Conberg Sp. z o.o.
ul. Berka Joselewicza 4, 33-300 Nowy Sącz

biuro@conberg.pl
+48 18 448 72 65   +48 605 66 33 99

Conberg - producent linii technologicznych.