CONBERG to marka istniejąca na rynku od 2015 roku, z roku na rok zdobywająca zaufanie coraz szerszego grona Klientów.

To Ich zadowolenie jest główną misją kadry zarządzającej. Wartością samą w sobie naszej firmy jest pracownik. Nasz zespół tworzą kompetentni specjaliści, którzy dbają o najwyższą jakość usług.

 

 

 

 

Sukces firmy jest podyktowany przede wszystkim kilkunastoletnim doświadczeniem właściciela firmy, który przez lata czynnie działał w dużych projektach realizowanych kompleksowo, zarówno w całej Europie, jak i Azji.

Swoje sukcesy odnosimy dzięki licznym szkoleniom na szczeblu międzynarodowym, wykorzystywaniu doświadczeń oraz szerokiej wiedzy z zakresu inżynieringu, utrzymania ruchu, optymalizacji kosztów zużycia mediów – energii elektrycznej, gazu, sprężonego powietrza.

 

 

 

 

 

 

To dzięki dużemu potencjałowi Know – How zdobywanemu na przestrzeni lat, zatrudnianiu wykwalifikowanej kadry pracowniczej oraz Partnerom Biznesowym Spółka Conberg zdobywa coraz silniejszą pozycję w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji, począwszy od projektowania, kosztorysowania poprzez harmonogramowanie, realizację, nadzór, aż do finalnego rozruchu i rozliczenia.


Nieustający rozwój jest nasza misją, dzięki niemu mamy możliwość cieszenia się zaufaniem Klientów.