CONBERG to renomowana marka obecna na rynku od 2015 roku, która zdobywa coraz szersze zaufanie klientów. Naszym głównym celem jest satysfakcja naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że wartością naszej firmy jest nasz wykwalifikowany personel, który dąży do zapewnienia najwyższej jakości usług.

Nasz sukces opiera się przede wszystkim na wieloletnim doświadczeniu właściciela firmy, który aktywnie uczestniczył w dużych projektach kompleksowych, zarówno w Europie, jak i Azji. Nasze osiągnięcia są wynikiem licznych międzynarodowych szkoleń, praktycznego doświadczenia oraz szerokiej wiedzy z obszarów inżynierii, utrzymania ruchu oraz optymalizacji kosztów związanych z zużyciem energii elektrycznej, gazu i sprężonego powietrza.

Dzięki naszemu ogromnemu potencjałowi Know-How, zatrudnianiu wykwalifikowanej kadry pracowniczej oraz partnerstwom biznesowym, firma CONBERG zdobywa coraz silniejszą pozycję w kompleksowej realizacji inwestycji. Obejmuje to wszystkie etapy, począwszy od projektowania i kosztorysowania, przez harmonogramowanie, realizację, nadzór, aż do finalnego rozruchu i rozliczenia.

Naszą główną misją jest nieustanny rozwój, który umożliwia nam zyskiwanie zaufania klientów. Głównym obszarem działalności firmy są linie
technologiczne dla branży paszowej, spożywczej oraz mineralnej. Jeśli potrzebujesz także wsparcia w dziedzinie energetyki, instalacji elektrycznych, prac kontrolno-pomiarowych lub odnawialnych źródeł energii, skontaktuj się z nami już dziś. Nasza firma zapewni Ci profesjonalną obsługę i wszechstronne doradztwo dostosowane do Twoich potrzeb.